Rezerwacja wizyty

Promocje

Dzień Mamy w Salonie Optycznym FOCUS

WIELKI EVENT OKULAROWY

Zbliża się szczególny dzień – Dzień Matki. Święto Kobiet, które często są najważniejszymi osobami w Naszym życiu. Łączą w sobie pracę nianii, kucharki, nauczycielki, sprzątaczki, pielęgniarki, psychologa, kierowcy i dodatkowo są specjalistkami od logistyki! Ponadto nie mają urlopu ani opcji chorobowego. Jest to praca na cały etat 24/7 7 dni w tygodniu, przynajmniej do osiągnięcia pełnoletności Dziecka, a często dużo, dużo dłużej! Mamy – to wyjątkowe Kobiety Anioły, które zawsze są przy Naszym boku i są gotowe skoczyć w ogień, aby Nas ochronić.

Z tej okazji SALON OPTYCZNY FOCUS w Jeleniej Górze organizuje event okularowy dla wszystkich wyjątkowych Kobiet! Chcemy, aby każda Nasza Klientka poczuła się wyjątkowa i zrobiła coś dla siebie. Oferujemy:

  • darmowe, profesjonalne badanie wzroku wykonane przez dyplomowanych optometrystów,
  • fachową obsługę i dobór okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych,
  • prezentację najnowszej kolekcji luksusowej, francuskiej marki okularowej Caroline Abram
  • indywidualny makijaż do okularów luksusowymi kosmetykami światowych marek,
  • porady stylistki modowej, która przeprowadzi analizę typu urody, sylwetki i dobierze idealną stylizację na każdą okazję!
  • MEGA rabaty!
  • słodki poczęstunek
  • i wiele, wiele więcej…

Nie może Cię zabraknąć! Ciebie i bliskich Ci osób! Zapisz się już dziś i zrób idealny i niezapominany prezent! Zespół Salonu Optycznego Focus zadba o całą resztę!

Zmysł wzroku jest najbardziej eksploatowany w codziennym życiu, układ wzrokowy pracuje od czasu pobudki aż do zaśnięcia przez cały czas. Jesteśmy zmuszani do pracy wzrokowej w różnych sytuacjach i warunkach, a Nasze oczy, tak jak wszystkie pozostałe narządy, potrzebują opieki i odpoczynku. Nasi Optometryści, czyli specjaliści od wzroku, chętnie zadbają o Wasze oczy!

Regularne badania wzroku to podstawa, aby mieć zdrowy i sprawny układ wzrokowy! Spraw, aby Twoim bliskim nigdy nic nie umknęło, żeby każda chwila wyglądała pięknie i wyjątkowo.

„Bycie mamą to… wiele wyrzeczeń, nieprzespanych nocy, wiele łez i uśmiechów. Nieznana droga oraz rola, której każdego dnia się uczymy . To także bezsilność, gdy dziecko płacze, bo coś boli czy coś się dzieje, dużo śmiechu i radości, gdy coś wychodzi. To najtrudniejszy i najszczęśliwszy okres w życiu kobiety. To rola, do której się urodziłam…”

Salon Optyczny FOCUS
- optyk Kowary

Adres

ul. 1 Maja 4
58-530 Kowary
woj. dolnośląskie

Godziny otwarcia

pon - pt 9.00 - 17.00,
sob 9.00 - 13.00

Telefon

+48 511 887 501

Salon Optyczny FOCUS
- optyk Jelenia Góra

Adres

ul. Piłsudskiego 13
58-500 Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Godziny otwarcia

pn - pt 10.00 -18.00,
sob 10.00 - 14.00

Telefon

+48 784 520 720

Salon Optyczny FOCUS
- optyk Kamienna Góra

Adres

ul. Sienkiewicza 2A
58-540 Kamienna Góra
woj. dolnośląskie

Godziny otwarcia

pon - pt 9.00 - 17.00,
sob 9.00 - 13.00

Telefon

+48 511 887 503

Społeczność

Facebook
Instagram